Spočítejte si pomoci naši online kalkulačky cenu za havarijni pojištění. Stačí vyplnit jednoduchý formulář, který zpracuje Vaše data a Vy během okamžiku získáte přehled nabídek, které můžete získat u jednotlivých pojišťoven. Ušetřete na havarijním pojištěním ještě dnes!

havarijní pojištění kalkulačka

Kde si sjednat nejvýhodnější havarijní pojištění?

Jak už statistiky ČAP ukazují, zájem o havarijní pojištění rok od roku stoupá. Pokud i vy patříte k řidičům, jimž případné finanční škody na jejich vozidle nejsou lhostejné, pak jistě přemýšlíte o ochraně v podobě havarijního pojištění. Jak, a především kde si jej sjednat co nejvýhodněji a nejrychleji?

Pakliže se vám nechce pátrat po nabídkách na internetu, a stejně tak se vám nezamlouvá obíhání poboček pojišťoven, sjednejte si havarijní pojištění online hezky z pohodlí svého domova. Jediné, co k tomu potřebujete, jsou údaje o sobě a svém vozidle, 5 minut času a kalkulačku havarijního pojištění.

Kalkulačka havarijního pojištění vám porovná nabídky

Kouzlo srovnávacích portálů spočívá v tom, že vám během 2 minut srovnají nejrůznější a pro vás nejvýhodnější nabídky pojištění od vícero pojišťoven, takže vám ušetří nejen čas, ale i peníze. Po zadání výše zmíněných údajů vám jednotlivé nabídky havarijního pojištění porovná, a pak už je jen na vás, kterou si vyberete.

Na co si dát při sjednání „havarijka“ pozor:

  • Pojistné limity – nastavte si je s rozvahou dle aktuální tržní ceny vašeho vozidla, ta se rok od roku snižuje, což by se na pojistných limitech mělo odrazit.
  • Cena – mějte na paměti, že nejlevnější vždy neznamená nejvýhodnější…
  • Úspora – nižší pojistné částky docílíte také sjednáním si havarijního pojištění spolu s povinným ručením, přičemž další výhody vám přinese rovněž případné převedení vašich bonusů.
  • Akce, slevy – vychytali jste havarijní pojištění za jedinečnou cenu? Pak si nezapomeňte pečlivě prostudovat smluvní podmínky. Mnohdy se totiž stává, že výhodná cena má třeba jen roční platnost.

Kromě kalkulačky havarijního pojištění se spolehněte také na zkušené odborníky ze srovnávacího portálu ePojištění, kteří vám s výběrem havarijního pojištění rádi pomohou. U havarijního pojištění si zakládají především na kvalitě, asistenčních službách a rychlosti likvidace.